Brány a oplotenia Wisniowski

Brány a oplotenia Wisniowski

Brány a oplotenia Wiśniowski

Ako naplánovať oplotenie ?

Vačšina z nás považuje súkromie vlastného domu za oázu bezpečia a pokoja. Strážcom nášho súkromia je oplotenie. Dobre navrhnuté a vyhotovené oplotenie chráni pozemok pred nevítanými hosťami, je doplnkom archytektúry budovy a dekoráciou pprostredia. V ďalšej časti uvádzame niekoľko praktických pokynov, ktoré Vám pomožu správne navrhnúť oplotenie.

Aké oplotenie vybrať ?

Druh materiálov z ktorých je oplotenie vyrobené,jeho tvar a vzor,by mali byť zosúladené s architektonickým štýlom domu a scenériou okolia.K moderným domom sa hodia jednoduché,oceľové oplotenia,zatiaľ čo k veľkým obytným rezidenciám skor kované ploty. Firma WIŚNIOWSKI ponúka niekoľko desiatok rôznych vzorov oplotenia : od najjednoduchších, klasických, až po bohaté a originálne formy.

Prečo akurát oplotenie z ocele ?

oplotenia_ploty_brany_branicky_wisniowski_a

Na rozdiel od dreva alebo betónu, priehľadné oplotenia z ocele robia dojem ľahkých, zvačšujú opticky záhradu a vďaka veľkej roznorodosti vzorov sa dajú ľahko zosúladiť s každým okolím. Vizuálny efekt však ešte nie je všetkým - oplotenia z ocele sú pevné, predstavujú tvrdú a len ťažko prekonateľnú konštrukciu. Vďaka žiarovému zinkovaniu a práškovaniu sú veľmi dobre chránené pred koróziou.

Prečo sa oplatí investovať do kompletného plotového systému ?

Výraz ,,plotový systém" označuje brány, bránky, plotové dielce, stĺpiky a príslušenstvo na montáž, čiže všetky nevyhnutné prvky, zaručuje funkčné oplotenie pozemku. Objednaním kompletného systému si možeš byť istý, že celé oplotenie získa ucelený vzhľad. Možeš si byť istý, že montáž oplotenia bude jednoduchá.  Okrem toho si celé oplotenie možeš objednať na jednom mieste a nestrácať čas a energiu na hľadanie jednotlivých častí. Firma WIŚNIOWSKI ponúka kompletné plotové systémy dostupné v predajnej sieti na celom území Slovenska.

Ako najlepším sposobom chrániť oceľové oplotenie pred koróziou ?

V súčasnosti najlepšími známimi metódami ochrany ocele pred koróziou sú žiarové zinkovanie a striekanie metódou práškovania. Obom procesom predchádza niekoľkoetapová príprava povrchu, ktorá zaručí dokladné pokrytie a príľnavosť vrstvy zinku alebo farby. Vďaka moderným technologickým linkám ziskávajú oplotenia WIŚNIOWSKI dlhoročnú životnosť,bez nutnosti neskoršej nákladnej údržby.

Aký pohon vybrať do vstupnej brány ?

Pohon umiestnený v oceľovom stĺpiku posuvnej brány WIŚNIOWSKI je jediným riešením svojho druhu na trhu. Namiesto vonkajších zariadení,ktoré sú často predmetom krádeží, a ktoré kazia vzhľad oplotenia, sa oplatí objednať bránu s integrovaným pohonom. Sĺpik chráni mechanizmus aj pred nepriaznivými, poveternostnými podmienkami. V prípade poruchy elektrického prúdu je možné pohon odblokovať a bránu otvoriť ručne.

 

Prečo je znak CE, umiestnený na bráne, zárukou bezpečnosti ?

Znak CE označuje bránu, ktorá spĺňa požiadavky európskej normy EN 13241 - 1. Táto norma stavia pred všetkých výrobcov brán vysoké požiadavky v oblasti zaistenia bezpečnosti osob a majetku. Riešenia použité v bránach WIŚNIOWSKI ako núdzový vypínač, nárazníková lišta, signalizačná lampa, fotobunky a bezpečnostné lišty zaručujú bezpečnú prácu - chod brány.

Ako najlepšie namontovať posuvnú bránu ?

Sú dve možnosti, v závislosti od vzoru oplotenia a stavebných podmienok :

- v prípade vzorov s ohýbanou hornou časťou - montáž na 3 základových skrutkách

- v prípade ostatných vzorov - montáž na 2 základových skrutkách

G a l é r i a :

oplotenia_ploty_brany_branicky_wisniowski_b oplotenia_ploty_brany_branicky_wisniowski_c oplotenia_ploty_brany_branicky_wisniowski_d

Oplotenie pozemku je systémom plotových segmentov a stĺpikov ako aj posuvných alebo dvojkrídlových brána a bránok. Ponúkame niekoľko desiatok roznych vzorov v štandardných, špeciálných farbách, prípadne v ľubovoľnej farbe z palety RAL, vyrobených v typizovaných rozmeroch, prípadne šitých na mieru podľa objednávky. Všetky prvky systému je možné ľubovoľne komponovať a kombinovať. Táto modulová konštrukcia umožňuje zladiť oplotenie s každým pozemkom.

Šetríš peniaze aj čas

 

Nemuíš hradiť žiadne dodatočné náklady súvisiace s antikoróznou ochranou oplotenia. Získavaš niekoľkoročnú odolnosť a životnosť vďaka dokonalému zabezpečeniu povrchov metódou žiarového zinkovania a práškovania.Modulová konštrukcia oplotenia umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž. Všetky prvky systému je možné spojiť vďaka vhodne pripraveným ootvorom a držiakom. Nestrácaš čas ani energiu na hľadanie vhodných produktov, kupuješ všetko na jednom mieste: stĺpiky, segmenty, bránky, vstupné brány. Firma WIŚNIOWSKI ponúka hotové riešenia oplotení pozemkov.

Cítiš sa bezpečne

oplotenia_ploty_brany_branicky_wisniowski_e

V bránach a bránkach WIŚNIOWSKI sme použili osvedčené systémy zaručujúce ich bezpečné,používanie, potvrdené označením CE.

Ochranu tvojho pozemku zaručuje pevné oplotenie, ktoré je pre nevítaných hostí ťažko prekonateľnou prekážkou.

Realizuješ vlastné nápady

Vďaka pestrej ponuke vzorov možeš prisposobiť oplotenie architektonickému štýlu Tvojho domu a okolitej scenérií krajiny, realizujúc tak svoje vlastné predstavy.

Dokonalý vizuálny efekt zaručuje nastriekanie oplotenia ľubovoľnou farbou, možeš si vybrať spomedzi niekoľkých stoviek rozných odtieňov.

Individuálny a neopakovateľný štýl Tvojho pozemku ho odlíši od iných.

Ako naplánovať oplotenie

pozemkove_oplotenie_ploty_brany_branicky_f

pozemkove_oplotenie_ploty_brany_branicky_g

Druhy - sposoby upevnenia :

oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski

1                                               B                                               2

1 : Segmenty, pätníky systém, brán a brán z ocele

B : Segmenty, brána a brána z ocele, namontované na tehlových pilieroch

2 : Systémová segmenty a oceľové tyče, montáž na stenu

 

 

Výber segmentov podľa potrieb :

oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski

A :                                                               B :

A : Bočný doraz skladá zo segmentov rovnakých šírok

B : Bočný doraz pozostáva z radu segmentov, posledný prvok  "na mieru"

 

Riešenie svahovitých oblastí :

oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski

3. Jagged segmenty 4. Šikmé segmenty

 

Pozemkové, vjazdové brány :

oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski

5. A : Posuvné dvere sú univerzálným riešením pre uzavretie vstupu. Krídlo neprebieha v súvislosti so vstupom, presunie vnútornú stranu plotu bez dotyku zeme. Možete použiť kombináciu otvorených brán L a P.

5. B : Dvojkrídlové brány môžu byť inštalované všade tam, kde je dostatok voľného miesta pre otvorené krídla.

 

oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski

6. Bránka by mala zabezpečiť pohodlný prechod. Možnosť otvorenia v oboch smeroch.

 

oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski

7. Mailbox - Poštová schránka by mala byť umiestnená v blízkosti bráničky. Zapadá do segmentu.

oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski

8. Otázku prítomnosti odpadkov na našom pozemku, možeme ľahko vyriešiť altánkom, múrikom, alebo oplotením v kombinácií s plotovými segmentmi.

 

oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski

9. , 10. Ak plotu - oploteniu priečia existujúce prekážky : stromy, kríky, elektrické krabice - skrine, musíte sa vyhnúť zodpovedajúcim sposobom.

 

oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski

11. Ak potrebujeme zaistiť pohodlný prístup k médiám v roznych častiach pozemku, na tento účel sa používajú ďalšie brány a dvere.

Dávame ti prestíž a najvyššiu kvalitu

Zakúpením oplotenia firmy WIŚNIOWSKI získavaš zadosťučinenie z používania značkového výrobku a faktu, že investuješ do kvalitného výrobku. Kupuješ tovar vysokej kvality vyrobený z najlepších materiálov a s využitím výrobnej linky a moderných technológií.

oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski

Segmenty- charakteristiky :

- robustné segmenty montované na stĺpik s montážným príslušenstvom

- segmenty - v závislosti na modely možu byť oceľové profily alebo tyče

typizované rozmery :

2 500 x 900, 2 500 x 1 250, 2 500 x 1 750

3 000 x 900, 3 000 x 1 250, 3 000 x 1 750

 

oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski

Montážne rozmery a značenie potrebné pre správny výber a inštaláciu segmentu.

S - šírka medzi stĺpmi, H - výška segmentu

 

 

 

M o d e l y :

oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowskioplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski

oplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowskioplotenie_ploty_brany_branicky_wisniowski