Priemyselné brány a oplotenia

Priemyselné brány a oplotenia Wiśniowski

Priemyselné garážové brány a oplotenia - ploty Wiśniowski POPRAD.

Prečo práve priemyselné oplotenia WIŚNIOWSKI ?

Keď si vyberiete priemyselné oplotenie WIŚNIOWSKI obdržíte výrobok vyrobený pomocou moderných technológií, na základe vedomostí a dlhoročných skúseností odborníkov firmy WIŚNIOWSKI. Zaručujeme, že výrobok je náležite overený, a otestovaný, má bezpečnostné certifikáty a - 10 ročnú antikoróznu záruku, je priaznivý k životnému prostrediu.

Najvyššia kvalita

Priemyselné oplotenia WIŚNIOWSKI sú komplexnými systémami uzatvárajúcimi výrobné, investičné, vojenské terény, detské ihriská, parkoviská, budovy verejného úžitku, ako i individuálne stavebníctvo.Výroba je založená na surovinách najvyššej kvality pričom využíva moderné technologické línie. Konštrukčné oddelenie aTechnické laboratórium na základe návrhov zákazníkov stále zlepšujú akosť riešení, vďaka čomu sa na trh dostanú iba overené a otestované výrobky.Ich kvalitu schvaľujú certifikáty a atesty :

Priemyselné garážové brány a oplotenia - ploty Wiśniowski POPRAD.

Certifikát kvality ISO 9001 : 2008

 Zhodnosť výrobkov s direktívami EU

 Technické schválenie ITB

 Hygienický atest PZH

 Rozmanitá ponuka

K systému priemyselných oplotení patria posuvné alebo krídlové brány, bránky, niekoľko druhov mriežkových panelov, ktoré sa od seba líšia priemerom tyčí a rozmerom očiek, priemyselných segmentov, stĺpikov a montážného príslušenstva. Nájdete u nás širokú ponuku rozmerov posuvných alebo krídlových brán, ako aj bránok. Všetky brány možu byť vyrobené s roznymi možnosťami vyplnenia v podobe uzavretej tvarovky a mriežkových panelov.Mriežkové panely VEGA B a VEGA B Light sa vďaka ohnutiu charakterizujú optimálnou pevnosťou, pričom ďalšou výhodou sú ich estetické prednosti, preto sa tiež často využívajú k oploteniu parkov, budov verejného úžitku, supermarketov a bočných línií súkromných pozemkov.Mriežkové panely VEGA 2D a VEGA 2D Super sa charakterizujú veľmi vysokou pevnosťou, ktorú získavame použitím dvojitých vodorovných tyčí.

Mriežkové panely VEGA 2D Super Sport sú panely pre športové objekty : futbalové ihriská a iné ihriská. Vďaka vysokej pevnosti týchto panelov a overeným metódam montáže može mať oplotenie výšku až ž metrov neobmedzujúc viditeľnosť.Priemyselné segmenty spolu s bránou a bránkou tvoria jeden celok. Sú vyrobené z uzavretých tvaroviek, ktoré sú zvárané k rámu alebo k vodorovným priečkam.

Bezpečnosť

Priemyselné brány WIŚNIOWSKI nezávisle od predurčenia objektu zaručujú bezpečnosť.Všetky brány sa charakterizujú vysokým stupňom bezpečného používania  vďaka zabezpečeniam ako napr. fotobunkám, bezpečnostných líšt, svetelných signalizácií alebo výstražnej signalizačnej lampe. Majú označenie CE, takto spĺňajú európske normy EN 13241 - 1.Prvky, ktoré tvoria oplotenie, sú jedným celkom. Vďaka niekoľkým voľbám montáže mriežkových panelov získavame tvalé a solídne pripevnenie pprvkov oplotenia, ktoré nedopustia k demontáži oplotenia nepovolanými osobami.

Ľahká montáž

Modulová budova všetkých prvkov priemyselného oplotenia zaručuje ľahkú montáž nezávisle od tvaru terénu. Mriežkové panely sú montované jedným z niekoľkých montážných systémov WIŚNIOWSKI a patria k nim stĺpy a dopasovaná súprava vhodného montážného príslušenstva.Každé ročné obdobie - dokonca aj zima - je vhodná k tomu, aby sa mohla montovať brána oplotenia WIŚNIOWSKI. Stačí,ak sa v jesennom období urobí betónový základ a osadia sa v ňom oceľové plechy s kotvami, ku ktorým sa cez zimu pripevní konštrukcia brány. Montáž a presné vykonanie základu je ľahšie vďaka použitiu montážných šablón v podobe oceľových plechov s kotvami. Všetky posuvné brány sa skladajú a overujú ešte v podniku, v testovacom mieste. Vďaka tomu správna montáž kompletnej brány je ľahšia a montážny čas je skrátený na minimum.

Profesionálny servis

Naša komplexná servisná obsluhasa dostane na každé miesto, na celom Slovensku. Kvalifikovaný personál zaručuje profesionalitu servisnej obsluhy ako aj dobrú technickú podporu. Vedomosti a skúsenosti, ktoré sme získali zaručujú profesionálnu obsluhu.

Ochrany životného prostredia

Firma WIŚNIOWSKI je ekologická firma.Počas výroby optimalizujeme spotrebu energie a vody. Vlastníme bez spláškovú pozinkovňu a dielňu práškového striekania technologicky pokročilé línie k výrobe, antikorózného zabezpečenia a striekania. Používame tiež priaznivé pre životné prostredie prirodzené komponenty a suroviny.

Nie iba oplotenia

Široké vedomosti, bohaté skúsenosti a moderné výrobné línie umožňujú naším zákazníkom výrobok najvyššej kvality a profesionálnu pomoc v roznych etapách realizácie investícií. Naša ponuka okrem iného zahŕňa rozne druhy priemyselných a garážových brán, ako aj výrobky hlinikového stolárstva v roznych protipožiarnych triedach ako napr. fasády, dvere, okná a kompletné systémy priemyselných a pozemkových oplotení.

G a l é r i a :

Priemyselné garážové brány a oplotenia - ploty Wiśniowski POPRAD. Priemyselné garážové brány a oplotenia - ploty Wiśniowski POPRAD. Priemyselné garážové brány a oplotenia - ploty Wiśniowski POPRAD.

Priemyselné garážové brány a oplotenia - ploty Wiśniowski POPRAD. Priemyselné garážové brány a oplotenia - ploty Wiśniowski POPRAD. Priemyselné garážové brány a oplotenia - ploty Wiśniowski POPRAD.