Priemyselné rolovacie brány / BR - 100 /

Priemyselné rolovacie garážové brány Wisniowski

V roletových bránach WIŚNIOWSKI komfort sa stáva štandardom

Komfort v štandarde

Celkove integrovaný pohon zľahčuje obsluhu a zdokonaľuje prácu personálu. Koľajničky vybavené tesnením a servomotor o nízkej emisií hluku zaručujú tichú prácu brány.Presklenné profily presvetľujú vnútro a ventilované profily umožnia výmenu vzduchu.

Doraz na detaily

Hliníkové profily roletovej brány sú vybrané veľmi dokladne a so starostlivosťou na podrobnosti.Vysoká kvalita štetínového tesnenia, ktoré je montované po obvode brány zabezpečujú proti prachu, vlhkosti, chráni pred zimou a hlukom. Spodný profil brány je zakončený tesnením odolným proti mrazu, ktoré chráni pred znečistením a vyrovnáva drobné nerovnosti podlažia.

Úspora miesta

Perfektné riešenie do objektov, v ktorých úspora miesta je doležitá, alebo tam, kde neexistuje možnosť podstropných koľajničiek. Záclona brány po navinutí na hriadeľ zaberá málo miesta priamo za nadpražím. Vďaka sa získava voľný priestor pod stropom a po bokoch.

Výber na dlhé roky

Všetky prvky záclony brány sú vyrobené z hliníka - je to surovina, ktorej technické parametre a odolnosť voči posobeniu atmosférických podmienok sú prednosťami, ktoré sa ťažko dajú porovnať s inými surovinami.Pohyblivý hriadeľ v roletovej bráne počas navýjania záclony mení svoju pozíciu vzhľadom na stenu nadpražia, pričom takto zaisťuje udržanie záclony vo zvislej línií. Aretky počas rozvíjania záclony udržiavajú odstup medzi profili, vďaka čomu sa profily nerysujú.

G a l é r i a :

Priemyselné rolovacie garážové brány Wisniowski Priemyselné rolovacie garážové brány Wisniowski Priemyselné rolovacie garážové brány Wisniowski