Priemyselné, sekcionálné garážové brány Wisniowski

MakroPro, MakroPro 100

Priemyselné brány WIŚNIOWSKI to je záruka najvyššej kvality a bezchybnej prevádzky.

 

priemyselne_segmentove_garazove_brany_wisniowski

P R E D N O S T I

Úplná ochrana :

Priemyselné segmentové brány MakroPro a MakroPro 100 sú bezpečnostné v každej fáze otvárania a zatvárania,nezávisle od spôsobu otvárania : ručného alebo automatického.

Pružiny, ktoré zostali dopasované s počítačovou presnosťou zaručujú najlepšiu rovnováhu brány,maximálne pohodlie a bezpečnosť jej užívateľa.Brány s veľkými rozmermi sú dodatočne spevňované špeciálnymi prvkami, ktoré zvačšujú pevnosť celej konštrukcie.

Brány s veľkými rozmermi sú dodatočne spevňované špeciálnými prvkami, ktoré zvačšujú pevnosť celej konštrukcie.

Termická izolácia :

Oceľové panely sú vyrobené zo zinkovaného plechu, vyplnené bezfreónovou tvrdou polyuretánovou penou a lakované vrstvou polyeterovej farby po oboch stranách. Vďaka tomu získavajú dobré termoizolačné a akustické vlastnosti.

Každá brána je vybavená v systém elastických a odolných tesnení po celom obvode a medzi panelmi, vďaka čomu izolácia brány je lepšia.

Spoľahlivosť prevádzky :

Segmentové brány MakroPro i MakroPro 100 sú odolné voči posobeniu atmosférických podmienok.

Spoľahlivá prevádzka brány MakroPro 100 je zaručená trojfázovým kompaktným servomotorom, ktorý je integrovaný s bránou. Využívaný pohon zaručuje dlhé obdobie používania a obsluhy.

V bráne MakroPro 100 tradičné pružiny zostali nahradené moderným pohonným systémom, vďaka čomu može brána vykonať vyše stotisíc cyklov.

Úspora miesta :

Segmentová brána je montovaná za otvorom, otvára sa zvisle smerom hore a nezaberá miesto na príjazdovej ceste.

V prípade výberu segmentových brán, može sa maximálne využiť miesto pred bránou a vo vnútri objektu.

Vďaka bohatej ponuke roznych typov verzií, je možné priemyselné brány WIŚNIOWSKI prisposobiť ku každému hoci aj atypiskému objektu. Takéto riešenia umožňujú posobenie brány bez kolízie s pohybom vo vnútri haly.

 

Priemyselné, segmentové brány

MakroPro, MakroPro 100

Hliníkové brány z presklenných panelov dokonale presvetlľujú vnútro objektu a zvyšujú jeho estetické prednosti.

 

priemyselne_segmentove_garazove_brany_wisniowski

Viac svetla :

Presklenné panely priemyselných brán WIŚNIOWSKI osvetlia miestnosť prirodzeným svetlom, čo umožní úsporu elektrickej energie a zaručí pohodlné pracovné podmienky.

Úplne presklenné hliníkové panely VISUAL nemajú priečlí, ktoré delia plochy, čo dáva viac svetlého priestoru.

Presklenie segmentových brán je úmerné k veľkosti brány a pravidelne umiestnené priečníky dávajú vzhľad harmonickému celku.

Investícia na dlhé roky :

Stabilná konštrukcia segmentových brán je vyrobená z hliníka, ktorý je odolný voči posobeniu atmosférických podmienok.Vďaka tomu krídlo brány počas dlhého používania nezmení svoje estetické prednosti.

Najvyššia kvalita surovín v spojení s modernými konštrukčnými riešeniami je zárukou spoľahlivej prevádzky segmentových brán.Okenná tabuľa No - SCRATCH pokrytá špeciálnym povlakom uistí pevnosť ako aj odolnosť prasknutiu na dlhšiu dobu.

Úžitkové prednosti :

Modulová stavba priemyselných brán umožňuje ľubovoľné tvarovanie koncového výzoru brány.

Prvky brány ako aj hliníkové panely a oceľové panely sa možu ľubovoľne spájať.

Typické a špeciálne rozmery umožňujú prisposobenie brány na potreby profesionálného stavebníctva.

Nízky prah v prechodových dverách je ergonomickým riešením,ktoré zľahčuje pohyb - je to doležité predovšetkým v prípade intenzívného používania.

Galéria farieb :

Farba je doležitým prvkom výzoru. Firma WIŚNIOWSKI ponúka mnoho farebných možností tiež pre priemyselné segmentové brány.

Okrem štandardných farieb ponúkame súpravu farieb z palety RAL.

Široká farebná škála umožňuje tvoerenie individuálného,neopakovateľného charakteru objektu.

SEGMENTOVÉ BRÁNY - VYBAVENIE

MakroPro INVEST, MakroPro Alu INVEST

Investície bez kompromisov

Brány MakroPro INVEST a brány MakroPro Alu INVEST vznikli na základe preferencií investorov prihľadajúce najvhodnejšie riešenia pre investície.Konštrukcia brán bola tak, aby montáž prebehla rýchlo a ľahko zároveň. Vďaka použitiu napínača lanka bránach s napínačom v bránach sa zmenšuje vyžadovaná hĺbka miestnosti, získajúc plné svetlo vjazdu.

SEGMENTOVÉ BRÁNY - VYBAVENIE

MakroPro, MakroPro Alu

FUNKČNÉ A OVERENÉ RIEŠENIA

Váha krídla priemyselných segmentových brán MakroPro a MakroPro Alu je presne vyrovnaná vďaka využitiu skrutných pružín, ktoré nachádzajúc sa na pohonnom hriadeli zaručujú voľné posobenie brány. Pohodlnú obsluhu brán MakroPro a MakroPro Alu zaručuje výber jedného z niekoľkých sposobov otvárania brán : reťazového prevodu, šnúrového prevodu, alebo kompaktného servomotora s ovládacou kazetou : hore - stop - dole. Modulová stavba riadenia umožňuje pripojenie iných zariadení k bráne : napr. auroumývareň.

G a l é r i a :

 

priemyselne_segmentove_garazove_brany_wisniowski priemyselne_segmentove_garazove_brany_wisniowski priemyselne_segmentove_garazove_brany_wisniowski

priemyselne_segmentove_garazove_brany_wisniowski priemyselne_segmentove_garazove_brany_wisniowski priemyselne_segmentove_garazove_brany_wisniowski